Cześć! Z tej strony Iwona – fotograf ślubny i Marek – kamerzysta ślubny. Spotykamy się tu z konkretnego powodu: w niedalekiej przyszłości planujecie powiedzieć sobie sakramentalne „TAK”. To wspaniałe wieści, serdecznie gratulujemy! Na tę szczególną okazję poszukujecie fotografa ślubnego z Lubelszczyzny? Z przyjemnością zapiszemy Waszą romantyczną historię na kartach pamiątkowego albumu. Tymczasem sprawdźcie, co możemy dla Was zrobić i poznajmy się nieco bliżej.

Fotografia ślubna Lublin – tu dowiecie się m.in.:

  • Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego w Lublinie.
  • Czym kierujemy się w realizacji reportażu ślubnego.
  • Plener ślubny w Lublinie – gdzie wybrać się na sesję poślubną.
  • Fotograf ślubny Lublin – ile kosztuje.
  • Oferta fotografii ślubnej Lublin – z czego się składa.

Fotograf ślubny Lublin – jak pracujemy?

Gdy tylko przekraczamy próg domu Panny Młodej, wyostrzają nam się zmysły. Przez lata pracy z aparatem w różnych okolicznościach wykształciliśmy w sobie wrażliwość na detale. To one sprawiają, że fotografia ślubna nabiera magii. Pewnie ciekawi Was, w jaki sposób realizujemy reportaż?

  • Szanujemy prywatność Waszą i zaproszonych gości. Zależy nam, by podczas uroczystości i przyjęcia wszyscy czuli się swobodnie w naszym towarzystwie. Dzięki temu kadry, które zbieramy, są naturalne, szczere i pełne pozytywnej energii.
  • W SKUPIENIU. Wydawać by się mogło, że praca fotografa ślubnego jest rutynowa. Natomiast prawda wygląda tak, że każde wydarzenie jest jedyne w swoim rodzaju. Dlatego od momentu przygotowań w domu, aż do oczepin stale trzymamy rękę na pulsie. I w efekcie kompletujemy dla Was wszystkie chwile warte zapamiętania.
  • ZAANGAŻOWANI W 100%. Dla nas tworzenie reportaży ślubnych to nie tylko praca. Jesteśmy naocznymi świadkami nowego etapu, który rozpoczynacie. Cała ta kumulacja emocji tak po ludzku udziela się również nam. I wiecie co? To właśnie sprawia, że pamiątki ślubne są prawdziwe i osobiste.
  • Najczęściej W DUECIE. Jedno z nas zajmuje się nagraniem pięknego filmu z wesela, drugie dba o fotograficzne kadry pełne emocji. Znamy się i współpracujemy ze sobą od dawna, więc doskonale uzupełniamy się w pracy. Nie rywalizujemy o lepsze ujęcia, i pracujemy wspólnie nad dobrym reportażem ślubnym i filmem z wesela.
  • Z UŚMIECHEM. Doświadczony fotograf ślubny wie, że ma on niesamowitą moc. Rozładowuje stres. Pomaga budować miłą relację. To on odpowiada za spontaniczne i szczere ujęcia.

Miejsca na plener ślubny w Lublinie

Plener ślubny w Lublinie można zrealizować w wielu klimatycznych lokalizacjach o każdej porze roku. Nie bez powodu nazwany jest przecież miastem inspiracji. Przepiękne Stare Miasto, Plac po Farze, Muzeum Wsi Lubelskiej czy też nowoczesne Centrum Spotkań Kultur gwarantują zachwycające tło dla pamiątkowych fotografii. Jeśli jednak najlepiej czujecie się w otoczeniu natury, polecamy sesję plenerową nad Zalewem Zemborzyckim lub w Ogrodzie Botanicznym. A to tylko mały procent zakątków, do których możemy Was zabrać, w końcu każdy fotograf ma również swoje ukryte, nieoczywiste miejscówki na sesje ślubne 😉

Ile kosztuje fotografia ślubna w Lublinie?

Oferty współpracy z fotografem weselnym rozpoczynają się zazwyczaj od tysiąca złotych, a kończą nawet na kilkunastu. W trakcie poszukiwań pewnie sami zauważyliście, że rozbieżności są duże… Z czego wynikają? Na finalny koszt usługi składa się kilka elementów: wypracowana marka, doświadczenie, portfolio, profesjonalny sprzęt, zawartość oferty, forma działalności… Dlatego też cena fotografa ślubnego z Lublina czy z dowolnej innej miejscowości nie powinna być decydująca w podejmowaniu decyzji.

Z drugiej strony doskonale zdajemy sobie sprawę, że kwestie finansowe przy planowaniu uroczystości są kluczowe. Natomiast jednej rzeczy trzeba mieć świadomość: reportaż ślubny, czyli zdjęcia i film z wesela, zostanie z Wami na zawsze. Powinniście być dumni z tych pamiątek i chętnie do nich wracać przez całe życie. Krótko pisząc: fotografia ślubna to inwestycja w piękne wspomnienia i bardziej niż cena liczy się tu portfolio fotografa.

Fotograf ślubny Lublin – cennik

Nasza rada? Jest prosta: w tej branży liczy się estetyka. Wybierzcie fotografa na ślub z Lublina, którego sposób opowiadania miłosnych historii jest Wam bliski. Postawcie na profesjonalistę, który posłuży radą i z którym będziecie nadawać na tych samych falach. Dlatego uważamy, że możliwość spotkania twarzą w twarz z fotografem i wzajemnego wyłapania nici porozumienia jest konieczna. To też świetna okazja do przejrzenia całego reportażu czy zadania dodatkowych pytań, które pewnie w Waszych głowach pojawiają się pod naporem możliwości i różnorodności ofert.

Macie dodatkowe pytania dotyczące fotografii ślubnej? Chcecie zapytać o wolny termin? Piszcie śmiało. To przecież nic nie kosztuje 🙂

Formularz kontaktowy

fotograf slub lublin 008 uai
[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="false"]

Poszukujecie inspiracji ślubnych lub pomysłów na sesję w plenerze? A więc zajrzyjcie też do tych publikacji:

Zagraniczna sesja ślubna – Drezno

Sesja ślubna w Dreźnie Jeśli myślimy o zagranicznej sesji ślubnej na myśl przychodzi Paryż, Wenecja, Londyn. Drezno nie jest typowym celem podróży wakacyjnej…

więcej...

Bajkowa sesja ślubna na zamku w Mosznej

Sesja ślubna w popularnym i wyjątkowym miejscu Zamek w Mosznej z pewnością należy do najpopularniejszych miejsc na sesję ślubną w Polsce, szczególnie dla…

więcej...

Sesja narzeczeńska w zieleni

Sesja narzeczeńska, czyli swobodnie i na luzie Sesja narzeczeńska w odróżnieniu od sesji ślubnej jest zazwyczaj mniej formalna, odświętna, uroczysta… wiecie,…

więcej...