Photography is a way of feeling, of touching, of loving.
What you have caught on film is captured forever…
It remembers little things, long after you have forgotten everything

— Aaron Siskind

Fotografia ślubna, czyli swoboda i naturalność

Decydując się na konkretnego fotografa ślubnego, wpuszczacie go do swojej czasem bardzo prywatnej strefy. Ważne jest zatem, żeby czuć się bezpiecznie i swobodnie w jego obecności. Naszym celem (bo to samo dotyczy także filmowania wesel) jest zadbanie o dobre ujęcia, ale również stworzenie miłej atmosfery współpracy, dyskrecja i wyczucie, kiedy podejść bliżej, a kiedy pracować z dystansu. Uwielbiamy naturalność. Najpiękniejsze ujęcia powstają wtedy, gdy nikt nie zwraca na nas uwagi, a my możemy rejestrować szczere emocje, spontaniczne reakcje, czułe gesty. W takich warunkach ślubna sesja zdjęciowa na pewno zakończy się sukcesem.

Profesjonalna ślubna sesja zdjęciowa

Jednakże spontaniczność i nieprzewidywalność w dniu ślubu zostawiamy Wam i Waszym gościom.
Profesjonalna ekipa fotovideo to podstawa. Jesteśmy przygotowani do pracy w 110% – zawsze naładowane baterie, dodatkowy sprzęt w razie „wu”, punktualność, nienaganny strój, znany i omówiony z Wami plan dnia no i uśmiech 🙂 Nie udaje nam się uniknąć takiego ludzkiego, przyjacielskiego zaangażowania.

Fotografia ślubna Lublin jako sposób na niezwykłą pamiątkę

Najczęściej pracujemy w duecie – fotograf oraz osoba odpowiedzialna za film ślubny, choć zdarzają się również zamówienia na samą fotografię ślubną. Nie każdy jest miłośnikiem filmów o miłości i w pełni to akceptujemy. Dla niektórych osób zdjęcia ślubne są wystarczającą pamiątką z tego wydarzenia. Większość jednak skłania się ku obu usługom, co ma praktycznie same zalety. Mamy za sobą kilkanaście lat wspólnego życia i setki wspólnych realizacji. Potrafimy porozumiewać się spojrzeniem, nie wchodzimy sobie w drogę, dbamy o siebie nawzajem, aby każde z nas miało takie kadry, jakie chciało zrealizować. Jeden zespół to łatwiejsza organizacja, mniejsze koszty i lepsza atmosfera.

Więcej słów o pracy filmowca przeczytacie w zakładce o filmie ślubnym.