Kręcą nas nowoczesne i emocjonujące filmy ślubne

Prostota i klasyka to nie tylko domena fotografii ślubnej ale również filmowania ślubu i wesela.
Obecne filmy mają niewiele wspólnego z „klasykami” na VHSach, zarówno pod względem jakości obrazu ale również montażu i koncepcji na przedstawienie historii ślubnej. Dlaczego o tym wspominamy? Są pary, które doskonale orientują się w tym, co oferuje obecny rynek ślubny, jakiego filmu ze ślubu mają prawo oczekiwać ale są też tacy, którym film kojarzy się pejoratywnie z kilkugodzinnym nagraniem „wszystkiego” jak to w zwięzłych słowach określił bohater jednego polskiego klasyka.
Profesjonalny kamerzysta pracuje niezauważalnie, jest tam, gdzie powinien być, by utrwalić najważniejsze momenty i emocjonujące chwile. Montaż filmu to nie pokaz efektów tylko odpowiednio dobrane ujęcia oraz przemyślenie tematu, aby całość była treściwa, ciekawa i przyjemna dla oka a profesjonalne urządzenia jak gimbal, dron czy odpowiednie obiektywy pozwalają nam uzyskać ten oryginalny i plastyczny filmowy obraz.

Dzięki filmowi ślubnemu będziecie mogli powrócić do dnia ślubu, przeżyć ponownie piękne chwile a nierzadko zobaczyć coś, co umknęło Wam w nadmiarze przeżyć danego dnia.

Nasz filmowy reportaż ślubny pozwala przekształcić ulotne chwile w historię, która pozostanie z Wami na lata.