onas2

Cieszymy się, że tutaj trafiliściei chcecie poznać nas lepiej

Zawsze powtarzamy, że dobre porozumienie oraz podobne flow to dobry punkt wyjścia do udanej współpracy. Zasada ta obowiązuje również w takich dziedzinach jak fotografia ślubna i film ślubny. Dzięki temu praca przestaje być pracą, tworzymy wspólne wspomnienia, a nierzadko nawiązujemy bliskie relacje na dłużej.

Lubimy dobre jedzenie (za sushi i bezę z owocami damy się pokroić) i filmy z miłosną historią w tle (Iwona oglądać, a Marek tworzyć 😉 ) Nie znosimy bylejakości, a uwielbiamy piękno i prostotę. Cieszymy się za każdym razem, gdy widzimy z jaką starannością dbacie o stworzenie wspaniałej oprawy dla Waszej miłości. W tę ramę chcielibyśmy włożyć to uczucie i pokazać jego piękno na zdjęciach i w filmie.

Fotografia ślubna i film ślubny we wspaniałej atmosferze

W drugim człowieku, oprócz standardowych cech jak życzliwość, szczerość czy otwartość, cenimy bardzo poczucie humoru. To jest coś, co pozwala rozładować ciężką atmosferę czy przetrwać długie debaty na temat obróbki zdjęcia czy montażu filmu 😉

Jeżeli czujecie, że nadajemy na podobnych falach i możemy razem stworzyć coś wyjątkowego, to spotkajmy się przy kawie. My też chcielibyśmy poznać Was lepiej, posłuchać o początkach Waszej znajomości i o pomysłach na wymarzone wesele.

Jesteśmy ogromnymi szczęściarzami, bo lubimy to, co robimy i robimy to, co lubimy.

Iwona i Marek