RZ Studio » Wideofilmowanie lublin, fotografia ślubna Lublin to nasza główna działalność. Oferujemy fotografowanie wesel oraz filmowanie wesel w lublinie i okolicach.

Wideofilmowanie Lublin – jakie powinno być

Czy słowo wideofilmowanie lublin kojarzy Wam się z nieciekawymi filmami weselnymi? Zasypiacie podczas oglądania kolejnego długiego i nudnego nagrania? Jeśli tak to dobrze trafiliście. Oferujemy Wam film, który z przyjemnością obejrzycie, bez dłużyzn i tandetnych efektów. Świeże i nowe spojrzenie na temat ślubu i wesela pozwala na stworzenie nagrania, które ogląda się niczym dobry film fabularny. Do dyspozycji mamy Steadicam, pozwalający na płynne ujęcia podczas chodzenia lub biegania oraz specjalne obiektywy pozwalające uzyskać filmowy obraz z małą głębią ostrości, a także cyfrowy dyktafon do rejestracji czystego dźwięku w kościele. To wszystko oraz wiele więcej dostajecie w jednej cenie, bez dopłacania za poszczególne elementy. Chcemy, aby każdy film naszej produkcji był tak samo dobry. Zapraszamy na spotkanie na którym możemy omówić wszelkie szczegóły dotyczące Waszego dnia ślubu oraz możemy pokazać próbki naszych filmów ślubnych.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych produkcji.


Małgosia + Szczepan from RZ STUDIO on Vimeo.


Gosia + Marcin HD from RZ STUDIO on Vimeo.


Kamila + Marcin HD from RZ STUDIO on Vimeo.

 Jeśli spodobały Wam się nasze filmy to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Klikając w ten link możecie przeczytać kilka słów o nas.