RZ Studio » Wideofilmowanie lublin, fotografia ślubna Lublin to nasza główna działalność. Oferujemy fotografowanie wesel oraz filmowanie wesel w lublinie i okolicach.

Fotografia ślubna i filmowanie lublin

Na początku połączył nas Internet. Wraz z pierwszym spotkaniem przyszło uczucie. Powoli odkrywaliśmy, że podobnie patrzymy na świat, mamy wspólne zainteresowania, nie lubimy bylejakości i mierzi nas brak szacunku do innych. Później w wyniku splotu szczęśliwych acz niespodziewanych okoliczności zaczęliśmy razem pracować w świecie fotografii i filmu ślubnego. Stwierdziliśmy, że taki duet sprawdza się znakomicie. Czasami wystarczy, że na siebie spojrzymy i wszystko jest jasne. Potrafimy też spierać się przez pół nocy o jedno zdjęcie czy fragment filmu. Z reguły udaje nam się jednak wypracować kompromis, bo w pracy jak w życiu: jeżeli do wyboru mamy dobry film lub dobre jedzenie, to wybierzemy jedno i drugie :-)

Nasz profesjonalizm to nie tylko technika, jakość zdjęć i filmów. To całokształt podejścia do Klienta, który uśmiecha się z zadowoleniem, kiedy ustalamy warunki współpracy i wtedy, gdy oddajemy efekty naszej pracy.

Bo mamy to szczęście, że lubimy to, co robimy i robimy to, co lubimy.

Zapraszamy do współpracy
Iwona i Marek Rzeczyccy