RZ Studio na Instagramie :)

Witamy się z Wami po długiej przerwie z wpisem informacyjnym. Pracujemy nad nową stroną, na której prawdopodobnie nie będzie już bloga a najnowsze materiały będziemy publikować na Facebooku oraz… Instagramie :) To zdecydowanie skróci czas oczekiwania na nowości ;)

Zatem zapraszamy na nasz profil na Instagramie: www.instagram.com/rz_studio_lublin/
a także na Facebooka, jeśli jeszcze tam nie byliście ;) www.facebook.com/rzstudio.lublin/

Sezon 2018 rozpoczyna się za nieco ponad miesiąc! Mamy nadzieję, że będziecie śledzić nasze poczynania, czerpać inspiracje z pomysłów naszych par, cieszyć oczy pięknymi kreacjami, krajobrazami, emocjami… Cieszymy się na nowy sezon i jesteśmy ciekawi, jakie wyzwania przyniesie :)

Kamila & Paweł – reportaż i plener

 

Trochę czasu już minęło od ślubu Kamili i Pawła ale my ciągle mamy w pamięci ten upalny letni dzień pełen radości, uśmiechu, przejęcia, wzruszenia i dobrej zabawy. Byliśmy pod wrażeniem dbałości o szczegóły oraz niesamowitego koloru przewodniego, ponieważ bordowych dodatków nie spotykamy często na ślubie. A tu pojawił się także w stroju Pawła oraz druhenek. Fantastyczna sprawa! Bardzo oryginalnie i fotogenicznie ;) Do tego przepiękna suknia Kamili… aż nie mogłam doczekać się sesji plenerowej, na którą umówiliśmy się w Warszawie. Szkoda tylko, że samochody w korkach jeżdżą tak wolno a słońce zachodzi tak szybko, bo mogłabym ich fotografować jeszcze dłużej ;)
No i w końcu spełniło się moje małe marzenie czyli sesja na rolkach! Mnie – totalnemu laikowi w tej dziedzinie – jazda na rolkach w długiej sukni nie wydawała się niczym skomplikowanym. O naiwna! ;) Powiem tyle… szacunek dla Kamili, że wyszła z tego bez siniaków ;)
Buziaki dla Was kochani i mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem :)

Archiwum